Polecam. Bardzo przyjemny lekarz, wszystko wyjasnil. Przyznaczony lek dziala, znalazł podejście do dziecka.

Daria

Profesjonalnie , rzeczowo , punktualnie z zaangażowaniem. Polecam z czystym sumieniem wizytę u tego doktora.

Krzysiek

Szczegółowe objaśnienia; komunikatywność ; dobre podejście do dziecka; zainteresowanie pacjentem.

Sk

“W mojej pracy największą radość sprawiają mi opinie zadowolonych pacjentów”

Wiedza i kultura na wysokim poziomie. Wizyta przebiegła bardzo przyjemnie, pytania zostały rozwiane. Polecam

Marta

Świetne podejście do nastolatki, dokładne wyjaśnienie problemu. Zrozumiałe przedstawienie sposobu leczenia.Doktor jest bardzo serdeczny i uśmiechniety czym potrafi zjednać sobie pacjenta. Polecam.

Weronika z mamą

Bardzo polecam tego specjalistę. Szybka diagnoza, luźna atmosfera. Postawił szczegółową diagnozę i doradził w kwestiach dalszego leczenia.

Rafał

Pan Dr ma bardzo dobre podejście do dzieci, cierpliwie nas wysłuchał, szczegółowo wyjaśnił i wziął pod uwagę moje preferencje co do leczenia. Polecam

Mariola
Jesteś moim pacjentem?
Twoja opinia jest dla mnie ważna!

Pan Michal to doskonaly specjalista, konkretny, mily i zaangażowany. Merytorycznie przedstawi problem, kuracje. Serdecznie polecam

Mateusz

Pan doktor to naprawdę wyjątkowo miły a przede wszystkim kompetentny lekarz, nie trzeba od niego wyciągać informacji, sam wszystko dokładnie i wyczerpująco wyjaśnia, tworzy bardzo przyjazna atmosferę w gabinecie, chodzę tam z synem, więc to dla niego ważne , pan doktor traktuje syna poważnie, zwraca się również do niego kiedy wyjaśnia metodę leczenia. Jestem już na kolejnej kontrolnej wizycie, i widać efekty leczenia , żałuję że wcześniej nie trafiłam z synem do pana Michała.

Monika

Pan Doktor bardzo szczegółowo oraz dokładnie odpowiedział na moje wszystkie pytania i rozwiał moje wątpliwości. Pomimo mojego spóźnienia nie było jakiegokolwiek problemu, aby wizyta się odbyła. Sama osoba Pana Doktora wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie - zarówno wiedza jak i empatia na wysokim poziomie.

Artur

Uzyskałem niezbędne instrukcje oraz informacje o możliwościach leczenia. Przebieg wizyty bardzo sprawny w miłej atmosferze. Jak najbardziej polecam !

Michał

W codziennej pracy dbam o to, by każdy pacjent mógł poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie, dlatego dziękuję za każdą opinię, dzięki której wiem, czego potrzeba osobom borykającym się z rozmaitymi problemami skórnymi. Jako dermatolog dla dzieci i dorosłych, prowadzący porady online, stawiam na pełne zaangażowanie w sprawę, miłą atmosferę i trafną diagnozę poprzedzoną badaniami, konsultacjami oraz odkryciem przyczyny powstawania zmian skórnych.