Wizyta przebiegła bardzo pomyślnie, zostało wyjaśnione wszystko krok po kroku zarówno przyczyna jak i leczenie. Profesjonalnie, bez pośpiechu. Polecam Pana Michała.

Angelika

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta oraz szczegółowe wyjaśnienie dolegliwości oraz sposobu leczenia. W pełni polecam.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Możliwe sposoby leczenia omówione w sposób zrozumiały, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości.

“W mojej pracy największą radość sprawiają mi opinie zadowolonych pacjentów”

Pan doktor dokładnie wysłuchaj mojego problemu z trądzikiem, zastosował odpowiednie leczenie, wizyta bardzo przyjemna, teraz tylko czekać na efekty ;)

O.O.

Wizyta kontrolna u doktora przebiegła bardzo sprawnie. Pan doktor był bardzo miły i szczegółowo odpowiadał na pytania.

Alina

Lekarz zaangażowany, profesjonalny a jednocześnie bardzo sympatyczny i rozmowny. Szczegółów wyjaśnił problem i sposób leczenia krok po kroku. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Zdecydowanie lekarz godny polecenia!

Anna

Polecam, krótko zwięźle i na temat. Nie kombinuje tylko od razu przechodzi do działania. Polecam

Piotr
Jesteś moim pacjentem?
Twoja opinia jest dla mnie ważna!

Polecam. Wszystko wyjaśnione i jasne. Badanie szybko i skutecznie. Oby jak najwięcej takich specjalistów.

Michał

Lekarz profesjonalny, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Zaproponował możliwości leczenia. Na pewno wrócę, polecam.

Dominika

Bardzo konkretna i rzeczowa porada. Przemiły lekarz, który cała postawą zachęca do rozmowy. Pozytywny odbiór

MM

Szybka i dokładna diagnoza, szczegółowe omówienie problemu, zaproponowanie sensownego leczenia i bardzo dobra komunikacja. Polecam.

Piotr L

W codziennej pracy dbam o to, by każdy pacjent mógł poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie, dlatego dziękuję za każdą opinię, dzięki której wiem, czego potrzeba osobom borykającym się z rozmaitymi problemami skórnymi. Jako dermatolog dla dzieci i dorosłych, prowadzący porady online, stawiam na pełne zaangażowanie w sprawę, miłą atmosferę i trafną diagnozę poprzedzoną badaniami, konsultacjami oraz odkryciem przyczyny powstawania zmian skórnych.